Волонтерська діяльність під час війни дуже актуальна!

Наш заклад не залишився осторонь спільної біди та трагедії, тому бере активну участь в різних благодійних акціях. Зусиллями педагогічного, учнівського та батьківського колективів були зібрані речі (одяг, взяття, іграшки) для людей з деокупованих територій та передані Спілці Волонтерів Харкова; для постраждалих через руйнування Каховської ГЕС зібрано речі, засоби гігієни, медикаменти, питна вода, продукти довготривалого зберігання, корм для тварин (за активну участь школу відзначили Подякою від Спілки волонтерів Харкова). Також протягом 2022/2023 навчального року небайдужі члени колективу закладу освіти збирали та передавали корм, теплі речі, ковдри, килими для безпритульних тварин, які перебувають у КП «Центр поводження з тваринами» (до цієї акції долучилися діти і батьки, які на даний час перебувають за кордоном). Також в закладі було проведено акцію по збору засобів гігієни для бійців ЗСУ, які перебували в госпіталі. Кожен в цей нелегкий час допомагає наближати перемогу: члени педагогічного колективу стали донорами та регулярно здають кров для бійців ЗСУ в Харківському обласного центрі служби крові. Участь батьків, дітей в подібних заходах виховують почуття толерантності, милосердя, небайдужості, відповідальності за себе та інших, формують громадську свідомість, розуміння єдності та цілісності України, виховують патріотизм, шанобливе ставлення до захисників країни та волонтерів.

/Files/images/волонтр.jpg

/Files/images/Донор.jpg