Адреса електронної пошти для подання педагогісними працівниками документів (у форматі PDF) до атестаційної комісії ХГ № 25: sch25kharkivosvita@gmail.com

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.09.2022 № 805 "Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників"

Наказ від 19.10.2023 № 105

Список педагогічних працівників

які атестуються у черговому порядку у 2023/2024 навчальному році

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Посада (предмет викладання) Педагогічний стаж Дата попередньої атестації Відомості про підвищення кваліфікації На що претендує в ході атестації
1 Амброзяк Світлана Петрівна Початкові класи 35 років 25.03.2019 КВНЗ «ХАНО» - 3,2 кредита ЄКТС; ТОВ «EdEra» - 2,7 кредита ЄКТС; ТОВ «Всеосвіта» - 1 кредит ЄКТС; Освіторія – 1 кредит ЄКТС; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди – 1 кредит ЄКТС Підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший учитель»
2 Маховицька Людмила Сергіївна Трудове навчання 9 років Не атестувалася КВНЗ «ХАНО» - 1,5 кредита ЄКТС; проєкт «Professional Development» - 0,5 кредита ЄКТС; громадська організація «Академія сучасних освітян» - 1 кредит ЄКТС; Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «ХАІ» - 1 кредит ЄКТС; Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – 1 кредит ЄКТС присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст другої категорії»
3 Миронова Олена Вікторівна Початкові класи 31 рік 18.03.2019 КВНЗ «ХАНО» - 6,6 кредита ЄКТС; ТОВ «EdEra» - 1,7 кредита ЄКТС; Освіторія – 1 кредит ЄКТС; Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця – 1 кредит ЄКТС; Національний Аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «ХАІ» - 1 кредит ЄКТС присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
4 Першина Дарія Вікторівна Українська мова і література 8 років 18.03.2019 Державна служба якості освіти України – 0,4 кредита ЄКТС; громадська організація «Академія сучасних освітян» - 1 кредит ЄКТС; проєкт «Вивчай та розрізняй: інфомедійна грамотність» - 0,8 кредита ЄКТС; КВНЗ «ХАНО» - 3,4 кредита ЄКТС; ТОВ «EdEra» - 1,7 кредита ЄКТС; Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 0,5 кредита ЄКТС; освітній центр для педагогів, батьків і дітей «Я і моя школа» - 2 кредита ЄКТС присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст першої категорії»
5 Сапегіна Наталія Олександрівна Українська мова і література 25 років 18.03.2019 КВНЗ «ХАНО» - 5 кредитів ЄКТС; ТОВ «EdEra» - 3,7 кредита ЄКТС; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди – 0,2 кредита ЄКТС; державна служба якості освіти України – 0,4 кредита ЄКТС; освітній цент для педагогів, батьків і дітей «Я і моя школа» - 0,5 кредита ЄКТС присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»
6 Черкасова Наталія Володимирівна Зарубіжна література 44 роки 25.03.2019 ТОВ «EdEra» - 1 кредит ЄКТС; Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди – 0,3 кредит ЄКТС; ТОВ «На Урок» - 1,06 кредита ЄКТС»; ГО «ІППО» - 3 кредит ЄКТС; Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області – 0,07 кредита ЄКТС; Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна – 1 кредит ЄКТС підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «учитель-методист»