Середа Ірина Олександрівна

учитель фізичної культури

(26.04. – 30.04.2021)

ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА

Шановні діти та батьки у зв’язку з дистанційною освітою учнів 5-11 класів уроки будуть проходити на платформі ZOOM за розкладом занять для кожного класу.

Пропоную нашу працю в такому режимі: робота на уроках в режимі ZOOM, якщо немає такої можливості, то консультацію зі всіх питань пропоную до 16.00 за телефоном 0976355244 (цей номер є у Vibery), якщо у вас немає можливості зв’язатися у цей час, а є питання, то пишіть мені на електронну адресуe-mail – irinka_sereda@ukr.netя обов’язково вам відповім.

Для проведення оцінювання з предмету фізична культура – головне бути присутнім на онлайн уроці та виконання всіх завдань.

ПАМ’ЯТАЙТЕ! Ваше здоров’я у ваших руках, любіть фізичні вправи і вони вас захистять від багатьох хвороб.