Зустріч учнів 1-4 класів із шкільним офіцером поліції

02 квітня 2024 року відбулася онлайн-зустріч учнів початкових класів ХГ №25 зі шкільним офіцером поліції, інспектором відділу звʼязків з громадськістю УПП в Харківській області ДПП, капітаном поліції Буренко Ольгою Василівною.

Під час зустрічі учні поговорили з пані Ольгою про те, що треба робити, коли звучить сигнал повітряної тривоги.

Також Ольга Василівна нагадала учням про безпеку руху пішоходів, про важливість дотримання правил дорожнього руху, про необхідність використання світловідбиваючих елементів в темний час доби.

Повторили номери телефонів екстрених служб, правила безпеки при виявленні ВНП.

Учні під час зустрічі були активними: відповідали на питання інспектора, самостійно розповідали про важливі правила безпеки.

Дякуємо пані Ользі за змістовну лекцію та практичні поради!