/Files/images/000/0500lo08-6302-450x607.jpg

/Files/images/000/безпека на дорогах.jpg

/Files/images/000/правила протипожежної безпеки.jpg

/Files/images/000/бережіть свої очі.jpg

Увага!!! Літні канікули

/Files/images/канфікули.jpg

/Files/images/Пожежа! Як діяти.jpg

/Files/images/Правила дорожнього руху.jpg

УВАГА!!! ВЕСНЯНІ КАНІКУЛИ

/Files/images/zahodi/zahodi_2/ПАМ\'ЯТКА Весняні канікули.jpg

Увага!!! Зимові канікули

Основні правила безпеки під час зимових канікул:
  • намагайтеся не залишати дітей без нагляду, будьте уважними до них та їхньої поведінки;
  • якщо дитину доводиться залишити вдома саму–проведіть інструктаж із техніки безпеки та залиште номери, за якими можна звертатися по допомогу;
  • контролюйте коло друзів ваших дітей, зберіть контакти для зв’язку;
  • не залишайте гострі, ріжучі предмети й сірники у легкодоступному для дітей місці. Не дозволяйте їм використовувати петарди й феєрверки;
  • якщо відпускаєте дитину на прогулянку, нагадуйте їй правила дорожнього руху;
  • подбайте про світловідбивальні елементи на верхньому одязі своїх дітей–це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості;
  • наголошуйте, що категорично забороняється ходити на водоймах, які вкриті кригою. Тонкий лід–це велика небезпека для здоров’я і життя;
  • застерігайте дітей бути обережними під час катання на санчатах, лижах, ковзанах.

/Files/images/zahodi/Памятка-на-зимові-канікули.jpg

Увага!!! Осінні канікули

/Files/images/zahodi/1.png

/Files/images/zahodi/2.png

Правила поведінки на воді

1. Перед купанням відпочинь, не заходь у воду розпаленим або спітнілим, зроби невелику розминку. 2. Заходь в воду повільно і обережно, зайшовши в воду по пояс, зупинись і швидко занурся з головою. 3. Не відпливай далеко від берега, не запливай за розмітку, буйки. 4. Не перебувай у воді довше 15 - 20 хвилин. 5. У воді не стій без руху, плавай і купайся. 6. Не плавай один, особливо, якщо не впевнений в своїх силах. 7. Не влаштовуй у воді ігор, пов'язаних з хапання один одного за ноги, руки. 8. Якщо щось налякало тебе в воді, не кричи, в легені може потрапити вода. 9. Не заходь у воду вище пояса, якщо не вмієш плавати або плаваєш погано. 10. Не запливай в місця руху моторних човнів, скутерів, суден і не наближайся до них. 11. Якщо бачиш, що моторний човен або скутер рухається на тебе, махай руками, щоб тебе помітили, і відпливай в сторону. 12. Не запливай далеко на надувному матраці або колі, надувний плавальний засіб може вийти з ладу або тебе віднесе вітром далеко від берега. 13. Не намагайся плавати на колодах, дошках, саморобних плотах. 14. Розраховуй свої сили при запливі так, щоб їх вистачило на зворотний шлях. 15. При появі втоми спокійно пливи до берега, деякий час можна відпочити лежачи або пливучи на спині. 16. Не старайся глибоко пірнати або плисти якомога довше під водою. 17. Не пірнай в незнайомих місцях - на дні можуть виявитися камені, корчі, металеві прути і т.д. 18. Не чіпляйся за човна, не залазь на бакени, буйки і т.д .; 19. На воді стеж за молодшими братами (сестрами).

/Files/images/zahodi/отруйні гриби.jpg

Правила поведінки в умовах воєнного стану. Пам’ятайте, що в критичний момент необхідно бути зібраними та сфокусованими, не реагувати на можливі провокації. Від цього залежить ваша безпека.

Дотримуйтесь порад: Носіть із собою документ, що посвідчує особу. Тримайте в кишені одягу записи про групу крові й про можливі проблеми зі здоров’ям. Намагайтеся якнайменше перебувати поза житлом і роботою, уникайте місць скупчення людей. За можливості уникайте демонстрації патріотичної атрибутики: це може спровокувати агресора. Пам’ятайте, де розташовані найближчі від оселі, роботи чи місць, які ви часто відвідуєте, сховища та укриття. У жодному разі: Не повідомляйте про свої плани малознайомим людям, не сперечайтеся з ними. Уникайте колон техніки й не стійте біля військових машин. Не фотографуйте й не знімайте відео в присутності людей у військовій формі. Не спостерігайте за ходом військових дій, ховайтеся одразу, як почуєте постріли. Не носіть із собою зброї, не показуйте військовим нічого, що навіть за формою може нагадувати зброю. Не підбирайте покинутої зброї або боєприпасів. Не торкайтеся вибухонебезпечних або просто невідомих чужих речей, бо звичайні побутові предмети можуть бути заміновані. Не носіть армійської форми, камуфльованого одягу чи одягу з шевронами. Надавайте перевагу одягу темних кольорів, що не привертає уваги.


Пам’ятка з правил дорожнього руху для школярів

1. Йти до школи треба найкоротшим шляхом, по вулицях з найменшим рухом транспорту. 2. Ходити треба тільки по тротуарах, дотримуючись правої сторони. 3. По дорогах чи вулицях, де немає тротуарів, треба йти з лівої сторони, назустріч транспорту. 4. Будьте обережні біля під’їздів дворів, звідки не очікувано може виїхати автомобіль. 5. Не збирайтеся на тротуарах великими групами, не зупиняйтеся на поворотах, спусках чи підйомах, на мостах і під мостами. 6. Спокійно, без метушні переходьте дорогу. 7. Переходьте вулицю на перехрестях по пішохідних доріжках або в місцях, де є вказівники ” Перехід”. 8. При переході впевніться в безпеці: подивіться спочатку наліво, дійшовши до середини дороги,- подивіться направо. 9. Не перебігайте дорогу перед близько рухомим транспортом. Пам’ятайте, що автомобіль зразу зупинити неможливо! 10. Автомобілі, автобуси, тролейбуси, які стоять, треба обходити ззаду, а трамваї – спереду. 11. Не чіпляйтесь за рухомий транспорт, не катайтесь на проїзній частині вулиці і дороги на велосипедах, ковзанах, самокатах. 12. Не влаштовуйте ігри на дорозі, тротуарах, мостовій. Школярі! Будьте уважними і дисциплінованими! Вивчайте правила дорожнього руху і пояснюйте їх своїм молодшим друзям!

Пам'ятка!

При виявленні небезпечних речовин і предметів (снарядів, бомб, мін то­що), а також хімічних речовин у вигляді аерозолю, пилу, в крапельно-рідинній формі з неприємним запахом необхідно: не доторкатися до небезпечних речовин і предметів; припинити доступ до виявлених небезпечних речовин і предметів; повідомити службу оперативного реагування району, міста, районну чи міську санітарно-епідемічну службу, управління (відділ) з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, відділ внутрішніх справ. негайно вийти за межі зони зараження (забруднення); при попаданні отруйних речовин на шкіру, одяг, взуття негайно видалити їх ватним тампоном, папером або іншими підручними засобами; після виходу із зони зараження необхідно провести часткову обробку відкритих частин тіла водою, бажано з милом, полоскання рота, гортані, носа, очей; відчувши ознаки ураження, негайно звернутися до лікарні.

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
  • Не грайся із сірниками, запальничками. Стеж, щоб цього не робили твої друзі та молодші від тебе діти.
  • Не влаштовуй сам та з іншими дітьми ігор з вогнем поблизу будівель, гаражів, дровітні, у підвалах, повітках і на горищах будинків.
  • Додержуйся правил пожежної безпеки, коли користуєшся бенгальськими вогнями, хлопавками.
  • Не нагрівай на вогні невідомих предметів, використаних банок із-під фарб, аерозольних балончиків.
  • Після перегляду телепередач завжди вимикай телевізор.
  • Не залишай без догляду електронагрівальні прилади.
  • Додержуйся правил користування газовою плитою. Користуйся нею тоді, коли вдома є дорослі.

Телефони рятувальних та аварійних служб

За статистичними даними поширеність дитячого травматизму більша, ніж серед дорослих. Причини такого стану поляснюється тим, що діти дуже допитливі, намагаються активно пізнавати навколишній світ. Але при цьому життєвих навичок у них ще мало, і вони не завжди вміють реально оцінювати небезпеку ситуації та адекватно реагувати для запобігання негативних наслідків.
Дитячий травматизм умовно можна розділити на п’ять типів залежно від місця, де дитина може отримати травму:
– побутовий (травми, які виникають вдома, у дворі, у дитячому садку);
– вуличний (в першу чергу транспортний, але також і не пов’язаний з транспортом);
– шкільний;
– спортивний;
– інший.
Робота щодо профілактики дитячого травматизму ведеться у двох основних напрямках:
1) робота зі створення безпечного середовища перебування дітей у навчальному закладі;
2) гігієнічне навчання і виховання дітей, мета якого вироблення в них навичок безпечної поведінки в різних життєвих ситуаціях;
При цьому адміністрація, медичний персонал та вчителі навчального закладу здійснюють такий обсяг профілактичних заходів:
Забезпечення пiдготовки школи, кабiнетiв, майстерень, спортзалу до початку нового навчального року.
Постiйно проводять iнструктажі з усiма працiвниками школи з питань техніки безпеки, виробничої санітарії і безпеки життєдіяльності та вимагати виконання встановлених вимог в навчальному закладі.
У шкiльних навчальних кабiнетах, майстернях, спортзалi є iнструкцiї i розробленi заходи з технiки безпеки i протипожежної безпеки. Ведеться документацiя з питань дитячого травматизму. Дотримання режиму вологого прибирання, вимог до освiтлення i провiтрювання шкiльних примiщень.
Щорічно проводяться профiлактичнi медогляди учнiв, виявляються учнi, якi мають вiдхилення у здоров’ї, з метою створення їм нормальних умов для навчання, здійснюється розподiл учнiв за медичними групами для занять фiзкультурою.
Проводяться колективні та індивідуальні бесiди з батьками та учнями щодо дотримання правил поведiнки на уроках трудового навчання, фізкультури, попередження усiх видiв дитячого травматизму в навчальних приміщеннях та на території школи тощо.
Проводяться шкiльнi конкурси учнiвських творiв, малюнків, газет щодо безпеки життєдіяльності та попередження усiх видiв дитячого травматизму.

Організація роботи з охорони життя та здоров'я учасників освітнього процесу

/Files/images/1ропо.jpg

Безпека дітей вдома під час карантину

Діти самі вдома: основні застереження та поради батькам під час карантину в школах

Саму квартирі – мрія багатьох школярів, вони завжди знайдуть, чим зайнятися, окрім виконання уроків і домашніх обов’язків. Тут і телевізор, і комп’ютер, і планшет тощо. Найголовніше, коли дитина залишається вдома сама, вона повинна чітко усвідомити: є речі, яких робити не можна за жодних обставин. Нікому не можна відчиняти дверей, навіть якщо це прийшла сусідка чи подруга мами. Вхідні двері повинні відчиняти лише дорослі. Поясніть дитині, що у всіх близьких є ключі від квартири.
Не можна по телефону незнайомим людям розповідати, що вона (дитина) зараз сама вдома, а мама прийде тільки через годину. І взагалі не дозволяйте дитині вступати в тривалі бесіди зі сторонніми.
Скажіть дитині, щоб незнайомим людям вона відповідала приблизно так: "Мама зараз дуже зайнята і не може поговорити з вами. Зателефонуйте через годину".
У цьому випадку ви, по-перше, не змушуєте дитину брехати, адже мама справді зайнята. А по-друге, стороннім невтямки, що дитина вдома сама.
Не можна нічого кидати з балкона та з вікна. До вікон взагалі краще не підходити і не визирати на вулицю. На вікна краще поставити спеціальні блокуючі засувки, що їх дитина не зможе самостійно відкрити.
Не можна гратися з електропобутовими приладами та газовою плитою.
Біля телефону повинен бути список потрібних номерів (ваш мобільний, татів, тітки, бабусі, і т.д.), щоб у разі екстреної необхідності дитина знала, куди їй телефонувати. І обов’язково поясніть дитині, в яких випадках треба терміново дзвонити та кликати на допомогу.
Розплануйте разом із дитиною її день. Зазначте час, коли вона має пообідати, коли зробити домашні завдання, коли гратиме в комп’ютерні ігри, і що саме має обов’язково виконати по дому. Так ви зможете навчити дитину планувати свій час і любити порядок.

Мамы призывают побеспокоиться о безопасности детей и наладить учебный процесс дома

Про коронавірус дітям. Все, що Ви хотіли розповісти, але не знали як.

БЕЗПЕКА ДОРОЖНЬОГО РУХУ

/Files/images/policia-dibujo-animado-gif-5.gif

Презентація "Правила дорожнього руху"

Азбука безопасности на дороге - все серии подряд (Уроки тетушки Совы)

ПРАВИЛА ПРОТИПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

/Files/images/9q3t.gif

Презентація "Правила пожежної безпеки"

Коротко про головне. Що робити, якщо ви опинилися в осередку пожежі?

Мудрі казки. Приборкувач вогню

ЗАПОБІГАННЯ ОТРУЄННЯМ

/Files/images/f59af0b39e62a3c76ea314e4479d772c.jpg

/Files/images/1-30-638.jpg

ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОГО КОРИСТУВАННЯ ГАЗОВИМИ ТА ЕЛЕКТРОПРИЛАДАМИ

В газифікованих приміщеннях вентиляційні канали повинні бути постійно відкриті, а при користуванні газовими приладами необхідно відчиняти і кватирки. По закінченні користування газом закрийте крани нагазових приладах і перед ними. Місце витоку газу з газопроводу перевіряйте за допомогою мильного розчину.
Правила поведінки з електроприладами
Презентація "Правила користування газовими та електроприладами"

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА ВОДІ

/Files/images/54434unnamed.jpg

Пам'ятка "Правила поведінки на воді

Правила поведінки на воді

Пам'ятки з попередження різних видів дитячого травматизму:

Правила поведінки під час канікул
Пам'ятка дій при обмороженні
Безпека на льоду
Пам'ятка ДСНС населенню
Кiлькiсть переглядiв: 743

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.