НОРМАТИВНІ ДОКУМЕНТИ

Закон України від 15.03.2023 № 2126-ІХ "Про внесення змін до деяких законів України щодо державних гарантій в умовах воєнного стану, надзвичайної ситуації або надзвичайного стану"

Закон України "Про освіту"

Закон України "Про повну загальну середню освіту"

Закон України "Про захист персональних даних"

Постанова Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 684 "Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28.03.2022 № 274 "Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні"

Лист Міністерства освіти і науки України від 16.04.2022 № 1/4202-22 "Щодо зарахування до 1-го класу закладів загальної середньої освіти "

/Files/images/зарахування до 1-х класів_1.jpg

/Files/images/зарахування_22.jpg

Зразок заяви для зарахування дітей до закладу освіти

/Files/images/зарахування_3.jpg

/Files/images/зарахування_4.jpg

Батькам майбутніх першокласників!

Правила прийому до 1 класу на 2023/2024 навчальний рік

Розпочинається прийом документів для вступу дитини в перший клас.
Мова навчання - українська.
Спроможність - 1 клас (30 учнів).

Дата закінчення прийому закладами загальної середньої освіти документів для вступу до 1 класу —31 травня 2023 року.

Документи подаються одним з батьків дитини (їх законними представниками) особисто до 31 травня. Якщо немає змоги особисто надати документи дитини, можна їх надіслати в електронному вигляді на електронну адресу закладу освіти (sch25@kharkivosvita.net.ua).

Необхідно одному з батьків до 31 травня надати:

- заяву про зарахування;

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089,

-«Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Батьки майбутніх першокласників мають можливість подати електронну заяву на вступ дитини до школи на сайті "ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ".

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

-місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально

-які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі

-які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

Якщо з 01 вересня 2023 року навчання буде здійснюватися оф-лай, то один перший клас буде працювати у режимі «повного дня», з 8 до 17 години.

В першій половині дня учні будуть навчатися згідно навчального плану. Після закінчення уроків учні харчуються (обід) у шкільній їдальні, організовано виходять на прогулянку, а після цього відвідують гуртки.

Це гурток з вивчення англійської мови, комп’ютерної грамотності, аеробіки, малювання.

Для дітей цього класу обладнано ігрову кімнату з Інтернет-доступом та мультимедійним обладнанням.

Все це безкоштовно. Батьки повинні оплачувати тільки обід дитини у шкільній їдальні. Меню обіду буде обговорюватись індивідуально, за бажанням батьків та дітей.

Звертатись до заступників директора щодня з 9 до 17 години, у зручний для Вас час.

Контактний телефон: 097-331-43-45; 057-725-16-57

З повагою, адміністрація ХЗОШ № 25

ШАНОВНІ БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ВІДПОВІДНО ДО ЛИСТА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 18.04.2022 № 01-22/622/22 ДАТОЮ ПОЧАТКУ ПРИЙОМУ ЗАЯВ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ВИЗНАЧЕНО 18.04.2022. ОСКІЛЬКИ БОЙОВІ ДІЇ НА ОКОЛИЦЯХ МІСТА НЕ ДАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ ЗАБЕЗПЕЧИТИ ПОВНОЦІННИЙ І ЯКІСНИЙ ПРОЦЕС ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ ДО ПЕРШИХ КЛАСІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ МІСТА ХАРКОВА НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК, БАТЬКИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ПОДАТИ ЗАЯВУ НА ВСТУП ДИТИНИ ДО ШКОЛИ НА САЙТІ ДЛЯ ЦЬОГО НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА САЙТІ, ОБРАТИ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ, СТВОРИТИ ЗАЯВКУ ТА ПІДТВЕРДИТИ ЇЇ НАЯВНИМИ ДОКУМЕНТАМИ. Інструкція для батьків.

"ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ В ЗАКЛАДИ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ".

Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Харківської міської ради Харківської області оголошує набір учнів до 1-го класу на 2022/2023 навчальний рік.

Заплановано два перших класи.

Один з низ (1-А) буде працювати у режимі «повного дня», з 8 до 17 години.

Для дітей цього класу обладнано ігрова кімната з Інтернет-доступом та мультимедійним обладнанням.

Все це безкоштовно. Батьки повинні оплачувати итільки обід дитини у шкільній їдальні. Меню обіду буде обговорюватись індивідуально, за бажанням батьків та дітей.

Запрошуємо батьків до школи з наступними документами:

1. Свідоцтво про народження дитини

2. Паспорт одного з батьків